greds.id.lv
SIA TalComm APSARDZES FIRMA ♦ Tehniskā apsardze ♦ Apsardzes sistēmas ♦ Fiziskā apsardze ♦ Ugunsdrošības sistēmas ♦ Video novērošana ♦ Mobilo objektu apsardze

Visonic āra detektors TOWER 20 AM

Jaunums no Visonic āra kustību detektoru saimē .

Detektors ir aprīkots ar 8 neatkarīgiem 2-X IR sensora elementiem Octa-Quad™, no kuriem katrs darbojas kā atsevišķs detektors savā zonā. Atšķirībā no vairuma esošo āra detektoriem, Tower 20 AM atšķirt signālus no dažādiem avotiem, kas atrodas dažādos leņķos horizontālajā plaknē. Šī funkcija, kopā ar digitālo TMR™ algoritmu,kalpo par pamatu ar garantiju atšķirt cilvēka kustību no parādībām,kā piemēram, sniegs, lietus, lapas, dzīvnieku pārvietošanās,koku un krūmu šūpošanos vējā,gaismas un temperatūras izmaiņas.
Elipses-hiperboliskās spogulis Black Obsidian Mirror™ veido detektēšanas zonu,vertikālas "žalūzijas" veidā. Šādā veida forma palielina spogulim koncentrēšanas spēju, salīdzinot ar tradicionālajiem paraboliskajiem vai sfēriskiem spoguļiem. Speciālais spoguļa pārklājums efektīvi absorbē redzamo gaismu un atspoguļo infrasarkano starojumu, kas izraisa sensora pretestību apgaismojumu ar redzamo gaismu vairāk nekā 25000 lux.
Mode "double" antimasking uzticami nodrošina aizsardzību pret detektoru maskējošiem aerosoliem un bloķēšanu ar dažādiem objektiem.
Izturīgs pret mehānisku iejaukšanos,vairogs veidots no cietas plastmasas un aizsargā optisko sistēmu no vandālisma. Ekrāns ir maza izmēra un formas ar negatīvu izliekuma rādiusu (V-Slot™ tehnoloģija).

SKATĪT KATALOGĀ

 

Klientu apkalpošana

SIA "TalComm" birojs atrodas Talsos, A.Pumpura ielā 4

Šeit Jūs variet:
• saņemt informāciju par mūsu pakalpojumiem;
• noslēgt privāt vai juridiskās personas īpašuma apsardzes līgumu;
• atrisināt tehniskus apsardzes jautājumus, pieteikt izpildei tehniskos darbus;
• saņemt palīdzību juridiskos jautājumos par apsardzi;
• veikt rēķinu apmaksu;
• atrisināt jebkādus citus jautājumus, kas saistīti ar apsardzi.

Meklē mūs:

Seko mums

  social icon social icon social icon social icon